ul. Gajowicka 140 53-322 Wrocław

al. Jana Pawła II 52/1 42-218 Częstochowa

608 561 146


Portfolio


Nieruchomości

Oferujemy fotografowanie i filmowanie nieruchomości w celach sprzedażowych i reklamowych. Odpowiednie materiały reklamowe mogą znacząco ułatwić sprzedaż oraz pokazać inwestycję z najlepszej strony. Jesteśmy elastyczni pod każdym względem: lokalizacji, długości filmu czy ilości zdjęć.

Oferujemy również dokumentowanie postępów prac budowlanych oraz dokumetnację fotograficzną obiektów. Posiadamy doświadczenie we współpracy z firmami budowlanymi, deweloperami oraz inwestorami.

Spełnienie wymagań klientów jest dla nas najważniejsze. Dbamy nie tylko o wysoką jakość materiałów ale również o bezpieczeństwo lotów.


INWESTYCJE

Zajmujemy się kompeksową obsługą inwestycji drogowych, kolejowych oraz ogólnobudowlanych w zakresie przygotowywania dokumentacji postępów prac. Zdjęcia wykonujemy zarówno z drona, jak i z ziemi. Jesteśmy w pełni elastyczni co do częstotliwości wykonywania zdjęć

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego korzystamy tylko ze sprawdzonego, ubezpieczonego sprzętu, odpowiednio oznaczonego pojazdu oraz operatora.

Eventy

Koncerty, konferencje, targi, pokazy?

Zajmujemy się kompleksową obsługą filmową oraz fotograficzną eventów. Materiały z drona i z ziemi, rozmowy z uczestnikami i gośćmi będą doskonałą wizytówką wydarzenia. Profesjonalny sprzęt i obsługa są gwarantem doskonałego efektu.

Dbamy również o bezpieczeństwo – posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia do wykonywania lotów nad zgromadzeniami. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwoli na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Imprezy okolicznościowe

Zajmujemy się również profesjonalną obsługą imprez okolicznościowych: komunii, ślubów, 18-tek, studniówek. Oferujemy przygotowanie dwóch filmów: skrótu ukazującego najważniejsze momenty wydarzenia oraz filmu o długości 25-40 minut. Spełnienie wymagań klienta jest naszym priorytetem, dlatego wszystkie szczegóły uzgadniamy podczas spotkania. Dysponujemy sprzętem, który doskonale radzi sobie nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, a zaawansowany gimbal i doświadczenie operatora gwarantuje doskonałe ujęcia z całego wydarzenia.

SOCIAL MEDIA

Oferujemy również obsługę firm w zakresie promocji w social mediach. Zajmujemy się tworzeniem i prowadzeniem stron na Facebooku, Instagramie oraz stron internetowych i wizytówek google. W połączeniu z usługami fotografii i filmowania możemy kompleksowo obsługiwać reklamę firmy bez zbędnych kosztów.

Dodatkowo oferujemy konfigurację i obsługę reklam Google Ads oraz Facebook. Dotychczasowa współpraca z firmami skutkowała podniesieniem rozpoznawalności firmy oraz zwiększeniem ilości klientów.

Z chęcią przedstawimy Państwu naszą ofertę. Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu

Posiadasz nieruchomość do sprzedaży, organizujesz wydarzenie albo twoje zlecenie jest zupełnie niestandardowe?